Project news
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Косметика для підлітків: яку підібрати доглядову косметику для обличчя
Як правильно вибрати дитячі кросівки на хлопчика та дівчинку
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Омега-3 жирні кислоти: кому треба вживати?
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 28 common:people_all_forms
Новини

GPT-4 віщує величезне підвищення продуктивності та кардинальне перетворення роботи
Wed, 22 Mar 2023 15:12:38
Зелений інтелект: чому дані та ШІ мають стати більш стійкими
Wed, 22 Mar 2023 15:10:02
Як заборона TikTok завдасть удару по авторам, бізнесу та американській економіці
Wed, 22 Mar 2023 15:08:04
Де російська банківська криза?
Wed, 22 Mar 2023 15:01:50
Етика штучного інтелекту та законодавство щодо штучного інтелекту стверджують, що ці генеративні дані ChatGPT і GPT-4 і взаємодія можуть бути надто скромними для нашого ж блага
Wed, 22 Mar 2023 14:59:36

"Серце віддаю дітям. Про важливість ідей педагогіки В.Сухомлинського у створенні нового освітнього середовища в школі" - педагогічні читання, 28 грудня 2018 р.

Date: 28 грудня 2018 о 17:22
248 views

Наприкінці навчального семестру 2018-2019 н.р. заступник директора з навчальної роботи Куліш Оксана Миколаївна підготувала та провела педагогічні читання для педколективу школи. Захід був присвячений огляду сучасний освітніх тенденцій створення нового середовища у закладах освіти крізь призму світогляних педагогічних ідей Василя Олександровича Сухомлинського.

Оксана Миколаївна підібрала досить відому усім форму організації діяльності педколективу - педагогічні читання, які, однак (завдячуючи використаним інтерактивним прийомам), отримали нове звучання. Адміністратору вдалося створити доброзичливу атмосферу, зібравши коло однодумців, котрі мають єдину мету - створення комфортних умов у освітньому закладі для усіх здобувачів освіти. Спершу присутні мали змогу переглянути відео-дайджист того, що знають учні школи про В.Сухомлинського. Згодом учителі долучилися до обговорення проблемного питання "Кого ми можемо назвати справжнім учителем". Доречною була запропонована до прослуховування та аналізу притча "Про мудрого вчителя", котра змусила освітян вкотре замислитись над важливістю свого призначення. Досить активними були учителі й під час проведення дискусійної катуселі на тему "Учитель. Хто він?" - дискусійного методу віднаходження рішень. Розважила присутніх гра "Зимове побажання для колеги", привнісши у робочу атмосферу частинку новорічного настрою. Після перегляду основних складових авторської ситеми В.Сухомлинського педагоги намагалися дати власне трактування поняттю "освітнє середовище" у контексті нових освітніх реформ. Оскільки для створення нового освітнього середовища потрібно попередньо проаналізувати стан освітнього закладу, Оскана Миколаївна запропонувала до ознайомлення заповнену нею матрицю SWOT-аналізу Староприлуцької загальноосітньої школи І-ІІІ ст. Липовецької районної ради Вінницької області. Власне, після детального розгляду переваг, недоліків, можливостей та перспектив освітнього закладу педколектив працював над створенням формули нової школи. У підсумку усі дійшли згоди у тому, що "Добра дитина не впаде з неба. Її треба виховати" (В.Сухомлинський), за що й отримали смаколики та вітання-побажання напередодні новорічних свят. Словом, усі раділи, наче діти, і передноворіччю, і канікулам, і результатам своєї роботи на педагогічних читаннях)
Comments:
Only authorized users can leave comments.